Програма-орієнтир ФДО України “Берегиня”

Програма-орієнтир ФДО України “Берегиня” звертає увагу на значення та роль сім’ї, родини у формуванні характеру та світогляду дитини.

Вона спрямована на вивчення дітьми свого родоводу, родинних традицій та свят, виховання поваги та любові до своїх батьків, рідних, друзів.

У рамках програми проводиться безліч цікавих та незвичних конкурсів, змагань, акцій: “Господарочка”, “З бабусиної скрині”, “Я і тато”, “Доньки-матері”, “Тато, мама і я – піонерська сім’я”, “Поле чудес”, КВК між сім’ями, родинні свята; діти з батьками створюють свої родинні дерева, організовують вечори, зустрічі, виставки творчості дітей і батьків.

 

Федерація звертає особливу увагу на реалізацію цієї програми-орієнтира, тому що вважає своїм завданням створення всіх умов для того, щоб батьки жили проблемами та радощами своєї дитини, розуміли, підтримували її, були їй найвірнішими друзями, здійснювали повноцінне сімейне виховання.

Федерація дитячих організацій України прагне залучити всіх членів родини до спільної діяльності (тому перебування у Федерації віком не обмежується) і гордиться своїми здобутками на цій ниві. Йдеться про плідну співпрацю спілчан з їх родинами як найголовнішими гарантами діяльності ФДО України.
У рамках Всеукраїнського марафону дитячої творчості “По веселці в третє тисячоліття” проводиться конкурс родинних альбомів «Моя сім’я – найкраща».

Федерація дитячих організацій України